Mototehnika Siin on 4 toodet.

Showing 1 - 4 of 4 items
 • XADO Atomic Oil TC W3 on atomaarset revitalisanti sisaldav kahetaktilistele veesõidukite mootoritele ettenähtud mineraalne mootoriõli, mis on valmistatud Põhjamere naftast eriliselt rafineeritud baasõlidest ning vastab Ameerika rangeimatele selletüübilistele mootoritele esitavatele nõuetele IMMA TC-W3.

  7,50 €
  Laos
 • XADO Atomic Oil 10W-60 4T MA on atomaarset revitalisanti sisaldav nelitaktilistele mootoritele ettenähtud vähesuitsev sünteetiline mootoriõli, mis on valmistatud erilistest sünteetilistest baasõlidest ja spetsiaalsetest lisanditest.

  12,90 €
  Laos
 • Täissünteetiline õli 4-taktilistele mootoritele. Sisaldab atomaarset revitalisanti. Spetsiaalselt värvitud roheliseks. Kasutamiseks 4-taktilistes mootorrataste, skuutrite, ATV-de ja teistes mootorites. Efektiivselt töötab suurtel koormustel.

  11,50 €
  Laos
 • XADO Atomic Oil 2T FC on atomaarset revitalisanti sisaldav kahetaktilistele mootoritele ettenähtud vähesuitsev sünteetiline mootoriõli, mis on valmistatud erilistest sünteetilistest baasõlidest ja spetsiaalsetest lisanditest. Ületab Euroopa (ISO-L-EGC), Ameerika (API TC) ja Jaapani (JASO FC) autotööstuse organisatsioonide kehtestatud normatiivide nõudeid.

  10,60 €
  Laos
Showing 1 - 4 of 4 items