Complex Oil Treatment Vaata suuremalt

Mootori tahmumist vähendav vahend Complex Oil Treatment

19 Items

9,30 €

Rohkem infot

Complex Oil Treatment-atomaarset revitalisanti sisaldav ja õlirõhku tõstev ning mootori tahmumist vähendav vahend.

Täissünteetiline revitalisanti sisaldav toode, mis kujutab endast polümeerset mootoriõli viskoossust suurendavat ja mootorile täiendavat kulumisvastast kaitset andvat vahendit. Suurendab mootori õlirõhku ja õli viskoossust, vähendab õlikulu ja heitgaaside tahmasisaldust,samas on ohutu turbolaadurile. Toimib hästi ülikulunud mootori puhul.

Vahendi koosseisus olev revitalisant peatab mootori edasise kulumise ja lubab jätkata ekspluatatsiooni kuni moto-ressursi ammendumiseni.

Probleem:tugev kulumine kolvigrupi detailidel ja klapisääretihendite elastsuse vähenemine on põhjustanud õli suure ülekulu, mootori "suitsemise" ja põlemiskambrite tahmumise.

Lahendus:kasutada Complex Oil Treatmenti, mis suurendab õli viskoossust, tõstab õlirõhku ja vähendab lõtkusid kulunud detailide vahel,kõrvaldades sellega tahmumise ning vähendades õli ülekulu.

Probleem:suurenenud lõtkud väntmehhanismis ja nukkvõlli ning saalede  vahel vähendavad õlirõhku, mis võib viia mootori kokkujooksmiseni.

Lahendus:kasutada Complex Oil Treatmenti, mis suurendab õli viskoossust, tõstes seega õlirõhku ja parandades kulunud kohtade määrimist.

'

Kasutamine:

-soojendada mootor töötemperatuurini

-kallata 25-30¤C-ni soojendatud vahend mootori õliavasse

-käivitada mootor ning lasta sel töötada tühipööretel 2-3 minutit

-kasutada sõidukit tavapäraselt

Doseerimine:

1 pudel vahendit(250 ml) ca 4-5 liitri mootoriõli kohta

Märkused:

-vahend on mõeldud kasutamiseks kõigi mootoriõlidega

-võib kasutada nii otto- kui diiselmootorites

-soovitatav kasutada üks kord õlivahetusvälba jooksul

Koostis:

baasõlile lisatud kõrgmiolekulaarsed polümeerid, atomaarne

revitalisant

Hinnang 
2021-04-19

СУПЕР!

Крайслер Вояджер 1997 года. Мотор бензиновый 2,4л. пробег почти 400000км. На хорошо прогретом двигателе (после пробега 50-100км) на холстых оборотах начала загораться лампа давления масла. Замена масла с 5W40 на 10W40 помогла несильно и ненадолго. А один флакончик Вашего средства решил проблему радикально! После 250 км никаких попыток загореться лампочка не выказывает. Да и мотор как то ровнее стал работать. Посмотрим, надолго ли. Спасибо!

  • 1 inimest 1 inimesest pidas seda kasulikuks.

Kirjutage oma tagasiside

Mootori tahmumist vähendav vahend Complex Oil Treatment

Mootori tahmumist vähendav vahend Complex Oil Treatment

Seonduvad tooted