Allahinnatud! Sünteetiline õli (5W-50 SL/CF) Vaata suuremalt

XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF 4L

XA 28207

19 Items

39,60 €

-10%

44,00 €

Rohkem infot

XADO Atomic Oil 5W50 SL/CF täissünteetiline suurepäraste ekspluatatsiooni- omadustega sünteetiline mootoriõli, mis sialdab atomaarset revitalisanti.

Eelised:

XADO Atomic Oil 5W50 SL/CF on suurtel koormustel aastaringseks kasutamiseks ettenähtud täissünteetiline mootoriõli, mille valmistamiseks kasutatakse komplekseid sünteetilisi polüalfaolefiine (PAO) sisaldavaid suuri koormusi taluvaid baasõlisid koos kõige kvaliteetsemate lisanditega. Tulemuseks on õli, mille omadused ületavad ka kõige karmimaid ekspluatatsiooninõudeid.

Tänu õli koostises olevale patenteeritud atomaarsele revitalisandile on alati tagatud piisav võimsusvaru, sportlikkus ja mootori kiire reageerimine. Revitalisantide kasutuselevõtmine on tunnistatud rohkem kui 35 maailma riigis perspektiivseks suunaks keskkonna- ja ressursisäästliku tehnoloogia arendamisel.

Lisaks eelnevale:

asendamatu õli sportliku sõidustiili harrastajatele, mis tänu koostisse kuuluvale patenteeitud atomaarsele revitalisandile kaitseb mootorit kulumise eest kiirendustel ja pikaajalisel ekstreemsel reziimil töötamisel eriti efektiivne kasutamisel sportautode ja nelikveoliste teedeta maastikul liikuvate autode mootorites töötamisel kõrgetel pööretel, maksimaalvõimsusel ja kõrgenenud temperatuuridel omab unikaalseid kaitseomadusi, mis säilivad stabiilsetena ka pikkade õlivahetusvälpade puhul, mis on kehtestatud autotootjate poolt,nt. BMW Longlife

XADO Atomic Oil 5W50 SL/CF vastab alljärgnevatele nõudmistele:

  • SAE 5W-50
  • API SL/CF
  • ACEA A3/B4(10)
  • VW 502.00/505.00
  • BMW Longlife-01
  • Porsche A40
  • MB 229.3
  • Renault RN 0700/0710

Kasutades mootoris õli XADO Atomic Oil 5W50 SL/CF suureneb mootori võimsus ja paraneb auto dünaamika

Märkus

Soovitame enne igat õlivahetust kasutada järgmisi tooteid mootoriõlitussüsteemi puhastamiseks: AtomEx TotalFlush või Vitaflush

Kirjutage oma tagasiside

XADO Atomic Oil  5W-50 SL/CF 4L

XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF 4L

Seonduvad tooted